fbpx

Silhouette Otomatik Safya Besleme Ünitesi

Yeni Otomatik Sayfa Besleyici Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey
En yeni aksesuarımız olan Otomatik Sayfa Besleyici artık kullanımda! Otomatik Sayfa Besleyici ile işinizmiş gibi iş yapabilirsiniz.

Otomatik Sayfa Besleyici Nedir?
Otomatik Sayfa Besleyici, küresel salgın sırasında işçiliği küçük işletmelere dönüştüren kişilerden ilham alan bir yardımcı makinedir. Çoğu kesim makinesinde, bir kullanıcının her sayfayı birer birer kesim makinesine yüklemesi gerekir. Küçük işletme sahipleri, projeler ve özel siparişler aldıkça, her bir tasarımı makineye yükleme ve boşaltmanın zaman ve stresinin, yapılan işçili ve değerli zamanı daha değerli işlerde kullanabileceklerini fark ettik. Otomatik Sayfa Besleyici, tüm kullanıcıları zamandan tasarruf ettirerek ve daha fazlasını üretmelerini sağlar.

Nasıl Çalışır?
Otomatik Yaprak Besleyici, bir yığın sayfayı kesim makinenize otomatik olarak yükleyen yardımcı bir makinedir. 4,4 mm kalınlığa kadar toplu sayfalar makinenin yükleme tepsisine yerleştirilir. Silhouette Studio’da işin ayarlarını seçtikten sonra, yükleme tepsisindeki sayfalar tek tek kesim makinenizden matsız olarak yüklenecektir. Her sayfa tamamlandığında, yükleme tepsisinin altına veya makinenin arkasına otomatik olarak çıkarılır. Teknoloji, bir yazıcıdaki kağıt besleyiciye benzer şekilde çalışır, bu nedenle kutudan çıkar çıkmaz tanıdık bir işlemdir.

İki Ebatta Mevcuttur
Otomatik Sayfa Besleyici iki boyutta gelir – Standart A4 Otomatik Sayfa Besleyici ve A3 Otomatik Sayfa Besleyici. Bu modeller kesme makinelerimize ve en yaygın malzeme boyutlarına uygundur. Standart Otomatik Sayfa Besleyici, A4 boyutunda kağıt malzemelerle uyumludur. Portrait3 veya Cameo4’ünüz varsa, bu sizin için doğru boyuttur. Bir büyük ebadı olan A3 ebadındaki malzemelere uygun Sayfa Besleyici ise Cameo4 Plus, Cameo4 Pro modelleriyle uyumludur.

Otomatik Sayfa Besleyici A3, standart boyutlu A4 Sayfa Besleyiciden daha büyüktür. Standart A4 boyutunda (20cm eninde) kağıt malzemeleri ve ilaveten A3 ebadına (30cm eninde) kadar daha geniş malzemeleri tutar. Cameo4 Plus veya Cameo4 Pro’nuz varsa, bu sizin için uygun boyuttur. A3 Otomatik Sayfa Besleyici ünitesi Cameo4, Portrait3 veya eski cihazlarla uyumlu değildir.

Sahip Olduğunuz Bıçakları ve Uçları Kullanabilirsiniz
Otomatik Sayfa Besleyici, Kalem Tutucu, Otomatik Bıçaklar ve Manuel Bıçaklar dahil olmak üzere mevcut kesme makinesi modelleri için tüm 1 numaralı uçlarla uyumludur. Bu bıçaklar, çıkartmalar için “Yarım Kesim” tasarımları, karton gibi daha sert, yapışkan olmayan malzemeler üzerinde “Çıkarma Kesimleri” ve Kalem Uçları kullanarak çizgisel tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır.

Silhouette Studio’da Eşiz Bir Özelliğin Kilidini Açın
Belki de en etkileyici özellik, Otomatik Sayfa Besleyicinize bağlandığınızda, tüm Silhouette Studio® yazılım sürümlerinin normalde Business Edition yükseltmesine özel olan akıllı Barkod özelliğine erişim kilidini açabilmesidir. Barkodlar, tasarımların her sayfasının ayarlarını hatırlayarak, çeşitli malzemeler üzerinde birden fazla tasarımı tek bir istifte işlemenize olanak tanır. Hatta şimdi bir tasarımı yazdırabilir ve daha sonra dosyayı yeniden açmadan kesebilirsiniz.

Barkodla Otomatik Tanımlama
Yazılımınızı opsiyonel ve ücretli “Business” Sürümü’ne yükseltirseniz, kağıt besleyicinize takmadan her tasarım belgesi için barkod oluşturabilecek ve paylaşabileceksiniz. Otomatik Sayfa Besleyici Bluetooth uyumlu değildir, bu nedenle bir bilgisayara bağlı olmanız gerekir. Barkod özelliği, istediğiniz zaman ve yerde oluşturma özgürlüğüyle yaratıcılığınızı en üst düzeye çıkarır.

Nereden Satın Alabilirsin
Otomatik Sayfa Besleyici, yetkili distribütör www.SiluetTurkiye.com adresinden satın alınabilir.

Shopping Cart
Whatsapp Mesajı