fbpx

Silhouette DesignStore Üyeliği

Silhouette DesignStore Üyeliği Nasıl Yapılır ?

Önce Makinenizi Kaydedin
Makinenizi kurmak için tüm uygun adımları uygulamak için SilhouetteAmerica.com/setup adresine gidin. İlk yapmanız gereken, gerekirse bir Silhouette hesabı oluşturmak ve makinenizi kaydettirmektir. Bu adımı tamamlamak, Silhouette Kitaplığınızdaki 100 ücretsiz tasarımınıza erişmenizi sağlayacak olan şeydir.

Bu, göreceğiniz ilk ekrandır. Halihazırda bir Silhouette hesabınız varsa, Giriş Yap bağlantısına tıklayın. Bilgilerinizi doldurun. Bitirdiğinizde Kaydı Gönder düğmesini tıklayın.

Oturum Aç bağlantısını tıklayıp oturum açma bilgilerinizi girdikten sonra, makinenizi kaydetmek için kullanacağınız bu ekranı göreceksiniz. Seri numarasını makinenizin arkasında, sağ taraftaki çapraz kesici kartuşun üzerinde bir etikette bulacaksınız.

Bu bölüm ayrıca, uygunsa size garanti bilgilerinizi sağlar. Garantiyi gözden geçirmek için istediğiniz zaman bu sayfaya geri dönebilirsiniz.

 

Silhouette Studio®’yu İndirin ve Yükleyin
Silhouette Studio®’nun en son sürümünü indirmek için SilhouetteAmerica.com/setup adresindeki 3. adıma gidin. Kurulumu bitirmek için işletim sisteminize (Mac veya Windows) tıklayın ve bilgisayarınızdaki komut istemlerini izleyin.

Yazılım, Cameo 4 kesme makinenizi çalıştırmak için gereklidir, bu nedenle bu adımı unutmayın!

1 Aylık Ücretsiz Temel Aboneliğinizi Talep Edin
Silhouette makinenizi kaydettirdikten sonra, 1 aylık ücretsiz Silhouette Design Store aboneliği almaya hak kazanırsınız. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra e-posta adresinize gönderilen promosyon kodunu aldığınızdan emin olun.

Bir abonelikle, tasarım satın almak için her ay belirli sayıda kredi alırsınız. Alacağınız kredilerin sayısı, sahip olduğunuz abonelik katmanına bağlıdır. Başlayacağınız abonelik Temel katmandır, yani ay için 25 ABD doları kredi alırsınız.

1 aylık ücretsiz aboneliğinizi talep etmek için Silhouette Design Store’a giderek başlayın. Bunu, bir web tarayıcısı açarak ve SilhouetteDesignStore.com’a giderek veya Silhouette Studio®’da (yazılımın sağ üst köşesinde bulunan) STORE düğmesine tıklayarak yapabilirsiniz.

Design Store’da Silhouette hesabınızda oturum açın Bu, makinenizi kaydettiğinizde kullandığınız hesap bilgileriyle aynıdır. Hesabınızda oturum açmak için sağ üst köşede bulunan Oturum Aç’ı tıklayın. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin ve Giriş Yap’ı tıklayın.

Ardından ana sayfanın üst kısmına gidin ve Abonelikler’i tıklayın veya SilhouetteDesignStore.com/subscription-signup’a yazın. Bu görmeniz gereken sayfadır.

Temel katmanı seçin ve Devam Et’i tıklayın veya sonraki adıma geçmek için “Ödeme ve Fatura Bilgileri” yazan bölümü tıklayın. Promosyon kodunuzu girebileceğiniz ve 1 aylık aboneliğinizi talep etmek için Başvur’u tıklayabileceğiniz yer burasıdır. Bilgilerinizi doldurduğunuzda, aboneliğinizi İncelemek ve Onaylamak için bir sonraki adıma geçin.

Kitaplığınızdaki 100 Ücretsiz Tasarıma Erişin
Cameo 4’ünüzü kaydettikten sonra, makinenizle birlikte gelen 100 ücretsiz özel tasarıma erişebileceksiniz.

Ücretsiz tasarımlarınızı görüntülemek için Silhouette Studio®’daki Kitaplık sekmesine gidin. Henüz yapmadıysanız, yazılım sizden Silhouette hesabınızda oturum açmanızı isteyecektir. Ardından sol taraftaki klasörlere gidin. “Makine ile Ücretsiz” ve ardından “Silhouette Cameo® 4” öğesini tıklayın.

NOT: Silhouette Cameo® 4 için özel ücretsiz içerik görünmezse, lütfen yazılımdan çıkın ve Silhouette Cameo® 4 kaydınızı onaylayın. Ardından, içeriği bulmak için yazılımı yeniden açabilirsiniz. Devam eden endişeler karşılanırsa, lütfen support@silhouetteamerica.com ile iletişime geçin.
NOT: İlk kurulum için internete bağlı olmanız gerekse de, Silhouette Kitaplığındaki tüm içeriğe çevrimdışı olarak erişilebilir ve kullanılabilir .İçerik ve kütüphane yapısı dahil olmak üzere Silhouette Kitaplığı deneyimi, oturum açtığınız tüm cihazlar arasında senkronize edilir.

Cameo 4’ü bağlayın
Silhouette Cameo®’yu güç kaynağına bağlayın Kabloyu ve adaptörü bağlayarak ve kabloyu Cameo makinesine takarak başlayın. Güç kablosunu bir duvar prizine takın.

Ardından, USB kablosunu kullanarak makinenizi bilgisayarınıza bağlayın. Ardından makinenizi açmak için dairesel güç düğmesine basın. Henüz yapmadıysanız, Silhouette Studio®’yu açın. Gönder panelini açmak için Gönder sekmesine (yazılımın sağ üst köşesinde bulunur) gidin. Makinenizin bağlı olduğunu ve “Hazır” durumunu gösterdiğini doğrulayın.


Düzgün bağlanması için makine simgesine tıklamanız ve makinenizi seçmeniz gerekebilir. Artık makineniz kutusundan çıkarılıp bağlandığına göre, Silhouette Studio®’da tasarım yapmaya ve Cameo 4’ünüzle kesmeye hazırsınız!

Shopping Cart
Whatsapp Mesajı